WWW.GCOSIR.PL

WWW.KAJAKI-PROSNA.PL

NASZA OFERTA

SPŁYWY WEEKENDOWE

(20-25 km)
Spływy weekendowe to najpopularniejsza forma organizowanych przez Nas spływów. Ta sobotnia lub niedzielna impreza ma charakter całodniowej integracyjnej wyprawy kajakowej rzeką Prosną  pomiedzy miastem Grabów nad Prosną  a miejscowością Przystajnia lub Wielowieś. Cały spływ trwa około 6 h i podzielony jest na dwa etapy. W połowie trasy organizujemy przerwe grilową, na której spożywacie przygotowane przez Nas posiłki. Spływy weekendowe skierowane są do szerokiej grupy odbiorców, korzystają z niej zarówno rodziny z dziećmi, grupy znajomych, firmy czy też klienci indywidualni którzy złożyli wcześniejszą rezerwacje.

MAX LICZBA MIEJSC 24

SPŁYWY NOCNE

(10 km lub więcej)
Spływy nocne organizujemy zazwyczaj z piątku na sobotę. Spływ zaczynamy o godz. 22.00 i kończymy ok godz. 02.30. Spływ przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia, które już co najmniej kilka razy siedziały w kajaku i potrafią utrzymać swój tyłek na wodzie kiedy z niego wypadną. Spływy nocne to imprezy kameralne utrzymane i prowadzone w bardzo specyficznym klimacie. Nie sposób opisać tego doświadczenia słowami, to trzeba przeżyć. Spływ kończymy ogniskiem i tradycyjną wyżerką z ognia.

MAX ILOŚĆ MIEJSC 16

SPŁYWY DWUDNIOWE

(ok. 50 km)
Jak sama nazwa wskazuje, to dwudniowa wyprawa typu middle survivale. Startujemy z miasta Wieruszów kończymy w Grabowie. Śpimy w połowie trasy w miejscowości Tonia w przygotowanych przez Nas namiotach 8 os. typu wigwam. Plenerowa kolacja typu grill oraz zminimalizowana toaleta w plenerze. Rano prowiant na drogę i ciepła herbata na start, płyniemy do Grabowa. Na koniec pamiątkowe zdjęcie i rozejście do domu w poczuciu spełnienia, ulgi i zmęczenia, które nie przeszkodzi Ci zapomnieć o tym by do Nas znowu wrócić.

 

MAX LICZBA MIEJSC 16

NIEZBĘDNE INFORMACJE

Każdy organizowany przez Nas spływ zabezpieczają ratownicy-instruktorzy.

Odcinamy się od działalności opartej na wypożyczaniu kajaka.

Uczymy kajakowania, asekurujemy w miejscach trudnych i niebezpiecznych. Tworzymy dla Was Fotorelacje.

Animujemy zabawy i konkursy na wodzie. Ogarniamy Was oraz sprzęt po ewentualnej wywrotce, tak byście mogli po chwili ponownie spływać.